مشاوره و سفارش

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

رو تختی چاپ دیجیتال :

این نوع از سرویس های روتختی هم دارای مدل های یک نفره و دونفره می باشد که به دلیل استفاده از رنگ های خوب و استاندارد، ثابت بوده و از بروز حساسیت هم جلوگیری می نماید. این مدل روتختی ها هم دارای کیفیت خوبی هستند و هم ارائه دهنده تنوع بیشتری می باشند.

روتختی پلی استر :

سرویس های روتختی یک نفره و دونفره پارچه پلی استر با تنوعی از طرح و رنگ های متنوع تولید شده اند که متناسب با سلیقه خانواده های امروزی می باشد و قیمت ارزان آن، پارامتر مهم در افزایش فروش می باشد.

روتختی سه بعدی :

سرویس های روتختی سه بعدی از این قابلیت برخوردار هستند که بر اساس طرح مد نظر مشتری، چاپ و تولید شوند و به همین دلیل، تنوع و گستردگی بیشتری را شامل می شوند که رضایت بیشتری را از سمت مشتریان به دست آورده است.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
رو تختی سه بعدی-سفارشیموجودتماس بگیرید
روتختی دیجیتال-سفارشیموجودتماس بگیرید
روتختی پلی استر-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

درباره ما :

شرکت تولیدی و بازرگانی پاندا، فعالیت های خود را در عرصه ملزومات خواب، از جمله در عرصه انواع مدل روتختی های چاپ دیجیتال، سه بعدی، پلی استر، مخمل، ژاکارد و … آغاز نموده است.

در تولیدات محصولات پاندا، نکته، <تنوع و کیفیت> مد نظر قرار داده شده است و به همین دلیل، مواد اولیه مرغوب و درجه یک برای تولید محصولات، انتخاب گردیده است. این واحد با بهره گیری از متخصصین مجرب و کارآزموده تلاش می کند تا با افزایش بهره وری فعالیت ها، تولید و عرضه محصولات به روز و در نتیجه ارائه خدمات سریع و کم هزینه، اقدام به جلب رضایت مشتریان نماید.

مدیر مجموعه پاندا

مژده مرشدی