کالای خواب پاندا
خانه / روتختی سه بعدی / سایت خرید روتختی سه بعدی طرح ببر

سایت خرید روتختی سه بعدی طرح ببر

روتختی سه بعدی طرح ببر تنها یکی از مدل های قابل خرید عمده در این سایت می باشد. روتختی های طرح پروانه، ترمه، قلب، مینیون، دزدان دریایی، پلنگی، ورزشی و … از انواع مدل هایی است که با انتخاب آن ها می توانید اقدام به خرید عمده نمایید. روتختی های شیک و جذاب با بهترین حاشیه سود، آماده ارسال به تمامی شهرها می باشد.

کارینا هم شرکتی فعال در عرصه تولید روتختی های جدید می باشد که سرویس های روتختی لحاف دار این شرکت، یک محصول مناسب با طرح های متنوع است که بتوانید اقدام به خرید عمده نمایید.

سرویس های روتختی، شامل روتختی، تشک، لحاف، روبالشی و … هستند که با استفاده از پارچه های یک دست و باکیفیت، در حال دوخت می باشند.

ست لحاف روتختی طرح LIFE

ست لحاف روتختی طرح LIFE

استفاده از پارچه های جنس ساتین نخ، به عنوان یکی از بهترین متریالی می باشد که در دوخت روتختی های شرکت کارینا استفاده می شود.

این نوع روتختی با رنگ آبی روشن به همراه طرح های شیک، قابل سفارش در اندازه های تک نفره و دونفره می باشد و از قابلیت شستشو نیز برخوردار هستند.

سرویس های روتختی یک نفره به صورت ۴ تکه بسته بندی می شوند و اندازه استاندارد آن، ۱۶۰*۲۲۰ سانتی متر می باشد.

این نوع روتختی ها با تنوع کامل، یک فرصت خوب تجاری را فراهم ساخته اند.

روتختی سه بعدی طرح ببر

تجارت روتختی سه بعدی طرح ببر

در تجارت در زمینه روتختی های سه بعدی، می توانید انتظار بهترین و بالاترین سودآوری ها را داشته باشید و دلیل این امر، جدید بودن این مدل روتختی ها و حجم فروش بالای آن ها است.

در حال حاضر عمده روتختی های سه بعدی موجود در بازار از برندهای ترکیه ای می باشد و عمده و مستقیم در این سایت، امکان فروش آن ها فراهم شده است.

تنوع روتختی، ارائه قیمت های ارزان و رقابتی به همراه کیفیت تضمین شده، بخشی از مزیت هایی می باشد که در این مرکز، می توانید آن ها را به دست آورید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: مژده مرشدی
شماره موبایل: 09125824399

مطلب پیشنهادی

سفارش عمده روتختی ارزان

قیمت روتختی ۳بعدی | فروش انواع روتختی یک نفره و دونفره | پاندا

قیمت روتختی ۳بعدی تک نفره و دونفره از طریق تولیدی پاندا برای فروش عمده، ارائه …

پاسخی بگذارید